III Uliczne kryterium Plac Teatralny

III Uliczne kryterium Plac Teatralny

Orange Polska Sp. z o.o., Komisja Masters PZKol, WKS Legia Masters oraz Warszawskie Towarzystwo Cyklistów  serdecznie zapraszają w dniu 23 września 2012 r. na wyścig kolarski III Uliczne kryterium "Plac Teatralny" Super Puchar Polski, Memoriał im. Elżbiety Bestry, który objęty został patronatem honorowym Wicepremiera i Ministra Gospodarki Pana Waldemara Pawlaka.

Start i meta zlokalizowane zostaną na ul. Senatorskiej przy placu Teatralnym  w Warszawie (na wysokości budynku BRE BANK). Trasa przebiegać będzie  pętlą utworzoną ulicami Senatorską, Wierzbową, plac Marszałka J. Piłsudskiego, Marszałka F. Focha, J. Moliera . Długość jednego okrążenia wynosi około 1,1 km. Biuro zawodów - plac Teatralny (parking).

Wyścig jest zakończeniem cyklu ORANGE POLSKA CUP 2012. Podczas zawodów zostaną również wręczone nagrody zwycięzcom cyklu CZASÓWKOWY SUPER CUP 2012.

W ramach imprezy przewidziany jest wolny przejazd ul. Senatorską kolarzy Masters w towarzystwie Pana Wicepremiera i Ministra Gospodarki Waldemara Pawlaka.

Organizatorzy imprezy zwracają się z prośbą do zawodników:

O prawidłowe i dokładne wypełnianie kart zgłoszeniowych, aby uniknąć późniejszych skarg co do wyników, zajętych miejsc, czasów przejazdów trasy lub nieprawidłowych danych uczestników.

W załączniku do pobrania dla zawodników karta zgłoszeniowa do wyścigu.

format XLS (Excel) (kliknij by pobrać) - należy ją wypełnić i przesłać na adres biuro@komisjamasters.pl

format PDF (kliknij by pobrać) - należy wydrukować, wypełnić, zeskanować jako zdjęcie (format     JPG) i przesłać             na adres biuro@komisjamasters.pl

PROPOYZCJA DLA ZAWODNIKÓW składania ZGŁOSZEŃ DO WYŚCIGU

I możliwość:. Pobrany i prawidłowo wypełniony druk karty zgłoszeniowej należy przesłać do nas na adres e-mail biuro@komisjamasters.pl W dniu wyścigu zawodnikowi pozostanie uiszczenie opłaty startowej i poinformowanie  biura wyścigu, że zgłoszenie było przesłane e-mailem.

II możliwość:  Z pobranym i prawidłowo wypełnionym drukiem karty zgłoszeniowej  w dniu wyścigu zgłosić się do biura zawodów w celu  dokonania opłaty i zapisania na listę startową.
1
2
3